TürkMMMB Üye Yemeği-21 Ekim 2022


Uzun süredir biraraya gelemeyen TürkMMMB üyeleri, yazın bitmesi ve yeni çalışma döneminin başlaması ile 21 Ekim 2022 Cuma günü Uludağ Et Lokantası'nda düzenlenen öğle yemeğinde buluşmuşlardır.

Yüksek katılım ile gerçekleşen etkinliğe Ticaret Bakanlığı Uluslararası Hizmet Ticareti Genel Müdürlüğü, Yurtdışı Müteahhitlik ve Teknik Müşavirlik Dairesi Başkanı Sn. Murat NESİMOĞLU ve çalışma arkadaşları da katılarak bizleri mutlu etmişlerdir.

Genel Kurul sonrası süreçten bugüne kadar yapılan çalışmaların Başkan İrfan AKER tarafından üyelere özetlendiği yemekte, 2020 yılında ENR 225 Dizayn Firması Listesinde yer alan TürkMMMB Üyeleri PROYAPI Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş., SU-YAPI Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş., TEMELSU Uluslararası Mühendislik Hizmetleri A.Ş. ve YÜKSEL PROJE A.Ş. ile 2021 yılında ENR Listesi'nde yer alan DOLSAR Mühendislik A.Ş., PROYAPI Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş., TEMELSU Uluslararası Mühendislik Hizmetleri A.Ş. ve YÜKSEL PROJE A.Ş firmalarına Sn. NESİMOĞLU tarafından plaketleri takdim edilmiştir. Pandemi ve sonrası süreçte Birliğimize katılan ancak mevcut üyelerimiz ile tanışma fırsatı bulamayan üyelerimiz DOLFEN Mühendislik & Danışmanlık A.Ş. (Yasemin ÖZGEN), ERYA Mühendislik Proje Yönetimi (Ziya Kerim ERKAN), HARİTAEVİ Havacılık ve Mühendislik A.Ş. (Özgür KARATAŞ), Mgs Proje Müşavirlik Mühendislik Ticaret Ltd. Şti. (Mehmet YALÇIN), SEPA Proje (Murat DEMİRHAN) ve MEV ve Mühendislik A.Ş. (Beyhan BUTTANRI) TürkMMMB rozetlerini İrfan AKER tarafından almışlardır. Keyifli geçen etkinliğin bundan sonraki süreçte de tekrarlanması dilekleri ile yemek sona ermiştir.